Produkte > MOTOROLA > MBRP30035L
MBRP30035L Motorola
MOTOS03816-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Motorola
Description: RECTIFIER, SCHOTTKY, 300A, 35V
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Mounting Type: Chassis Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 300A
Supplier Device Package: POWERTAP II
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 35 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 570 mV @ 300 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 mA @ 35 V
auf Bestellung 4920 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MBRP30035L Motorola
Description: RECTIFIER, SCHOTTKY, 300A, 35V, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Mounting Type: Chassis Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 300A, Supplier Device Package: POWERTAP II, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 35 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 570 mV @ 300 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 mA @ 35 V.