MC-475-412
MC-475-412 Brady Corporation
B-412.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: MSERIES B412 WHT.475"X20' 1 ROLL
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 0.240" (6.09mm)
Width: 0.475" (12.07mm)
Material - Body: Polypropylene
Label Type: Die Cut
Applications: Component
Color - Background: White
Location: Outdoor
Printer Name: BMP41, BMP51, BMP53, Label Printer, R4300
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC-475-412 Brady Corporation
Description: MSERIES B412 WHT.475"X20' 1 ROLL, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Length: 0.240" (6.09mm), Width: 0.475" (12.07mm), Material - Body: Polypropylene, Label Type: Die Cut, Applications: Component, Color - Background: White, Location: Outdoor, Printer Name: BMP41, BMP51, BMP53, Label Printer, R4300.