MC-500-584
MC-500-584 Brady Corporation
B-584.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: MSERIES B584 WHT 0.50"X20' 1 ROL
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 0.240" (6.09mm)
Width: 0.500" (12.70mm)
Material - Body: Reflective Tape
Label Type: Continuous
Applications: Component
Part Status: Active
Color - Background: Black, White
Location: Outdoor
Printer Name: BMP®41, BMP®51, BMP®53 Label Printer, R6000
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC-500-584 Brady Corporation
Description: MSERIES B584 WHT 0.50"X20' 1 ROL, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Length: 0.240" (6.09mm), Width: 0.500" (12.70mm), Material - Body: Reflective Tape, Label Type: Continuous, Applications: Component, Part Status: Active, Color - Background: Black, White, Location: Outdoor, Printer Name: BMP®41, BMP®51, BMP®53 Label Printer, R6000.
Weitere Produktangebote MC-500-584
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC-500-584 MC-500-584 Hersteller : L-Com B-584.pdf Labels & Industrial Warning Signs LBL 0.500"" X 20.0' H 1/CART