MC08EA220J-TF
MC08EA220J-TF Cornell Dubilier Knowles
KNO_MC-MCN-RF-Caps-R1.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 22PF 5% 100V 0805
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Q, Low Loss
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Capacitance: 22 pF
Voltage - Rated: 100 V
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC08EA220J-TF Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 22PF 5% 100V 0805, Tolerance: ±5%, Features: RF, High Q, Low Loss, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Capacitance: 22 pF, Voltage - Rated: 100 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC08EA220J-TF MC08EA220J-TF Hersteller : Cornell Dubilier - CDE KNO_MC-MCN-RF-Caps-R1.pdf Mica Capacitors 22pF 100V 5% 0805
auf Bestellung 1666 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MC08EA220J-TF MC08EA220J-TF Hersteller : Cornell Dubilier Knowles KNO_MC-MCN-RF-Caps-R1.pdf Description: CAP MICA 22PF 5% 100V 0805
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Q, Low Loss
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Mica
Capacitance: 22 pF
Voltage - Rated: 100 V