MC10XSC425EK
MC10XSC425EK Freescale Semiconductor
FSCLS11448-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Freescale Semiconductor
Description: BUFFER/INVERTER BASED PERIPHERAL
Features: Slew Rate Controlled, Watchdog Timer
Packaging: Bulk
Package / Case: 32-SSOP (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad
Output Type: N-Channel
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 4
Interface: SPI
Switch Type: General Purpose
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Output Configuration: High Side
Rds On (Typ): 10mOhm (Max), 25mOhm (Max)
Voltage - Load: 6V ~ 20V
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 5.5V
Current - Output (Max): 6A
Ratio - Input:Output: 1:1
Supplier Device Package: 32-HSOP
Fault Protection: Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, UVLO
auf Bestellung 84 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 52
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC10XSC425EK Freescale Semiconductor
Description: BUFFER/INVERTER BASED PERIPHERAL, Features: Slew Rate Controlled, Watchdog Timer, Packaging: Bulk, Package / Case: 32-SSOP (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad, Output Type: N-Channel, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 4, Interface: SPI, Switch Type: General Purpose, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Output Configuration: High Side, Rds On (Typ): 10mOhm (Max), 25mOhm (Max), Voltage - Load: 6V ~ 20V, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 5.5V, Current - Output (Max): 6A, Ratio - Input:Output: 1:1, Supplier Device Package: 32-HSOP, Fault Protection: Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, UVLO.