MC12CD100D-TF
MC12CD100D-TF Cornell Dubilier Knowles
MC.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 10PF 0.5PF 500V 1210
Tolerance: ±0.5pF
Features: RF, High Q, Low Loss
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 pF
Voltage - Rated: 500 V
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC12CD100D-TF Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 10PF 0.5PF 500V 1210, Tolerance: ±0.5pF, Features: RF, High Q, Low Loss, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC12CD100D-TF MC12CD100D-TF Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MC.pdf Mica Capacitors 10pF 500V 0.5pF
auf Bestellung 3244 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MC12CD100D-TF MC12CD100D-TF Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) MC-2944610.pdf Mica Capacitors 10pF 500V 0.5pF
MC12CD100D-TF MC12CD100D-TF Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MC.pdf Description: CAP MICA 10PF 0.5PF 500V 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.5pF
Features: RF, High Q, Low Loss
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Mica
Capacitance: 10 pF
Voltage - Rated: 500 V