MC12ED150J-TF
MC12ED150J-TF Cornell Dubilier Knowles
KNO_MC-MCN-RF-Caps-R1.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 15PF 5% 500V 1210
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Q, Low Loss
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 15 pF
Voltage - Rated: 500 V
auf Bestellung 2519 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC12ED150J-TF Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 15PF 5% 500V 1210, Tolerance: ±5%, Features: RF, High Q, Low Loss, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 15 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Weitere Produktangebote MC12ED150J-TF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC12ED150J-TF MC12ED150J-TF Hersteller : Cornell Dubilier Knowles KNO_MC-MCN-RF-Caps-R1.pdf Description: CAP MICA 15PF 5% 500V 1210
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Q, Low Loss
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Mica
Capacitance: 15 pF
Voltage - Rated: 500 V
Produkt ist nicht verfügbar
MC12ED150J-TF MC12ED150J-TF Hersteller : Cornell Dubilier - CDE CDUB_S_A0011956908_1-2540249.pdf Mica Capacitors 15pF 500V 5%