MC12ED270J-F
MC12ED270J-F Cornell Dubilier - CDE
MC-2944610.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Mica Capacitors 27pF 500V 5%
auf Bestellung 24 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC12ED270J-F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP MICA 27PF 5% 500V 1210, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: RF, High Q, Low Loss, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 27 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC12ED270J-F MC12ED270J-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles KNO_MC-MCN-RF-Caps-R1.pdf Description: CAP MICA 27PF 5% 500V 1210
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Q, Low Loss
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 27 pF
Voltage - Rated: 500 V