MC12ED270J-TF
MC12ED270J-TF Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
MC-2944610.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Mica Capacitors 27pF 500V 5%
auf Bestellung 2660 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC12ED270J-TF Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP MICA 27PF 5% 500V 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: RF, High Q, Low Loss, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 27 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC12ED270J-TF MC12ED270J-TF Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor KNO_MC-MCN-RF-Caps-R1.pdf Mica Capacitors 27pF 500V 5%
auf Bestellung 2578 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MC12ED270J-TF MC12ED270J-TF Hersteller : Cornell Dubilier Knowles KNO_MC-MCN-RF-Caps-R1.pdf Description: CAP MICA 27PF 5% 500V 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Q, Low Loss
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 27 pF
Voltage - Rated: 500 V
Mindestbestellmenge: 4
MC12ED270J-TF MC12ED270J-TF Hersteller : Cornell Dubilier - CDE KNO_MC-MCN-RF-Caps-R1.pdf Mica Capacitors 27pF 500V 5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Q, Low Loss
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Mica
Capacitance: 27 pF
Voltage - Rated: 500 V