Produkte > CORNELL DUBILIER > MC12FA101J-TF
MC12FA101J-TF
MC12FA101J-TF Cornell Dubilier
mc.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Mica 100pF 100V 5% (3.2 X 2.5 X 2mm) SMD 125°C T/R
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC12FA101J-TF Cornell Dubilier
Description: CAP MICA 100PF 5% 100V 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: RF, High Q, Low Loss, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 100 pF, Voltage - Rated: 100 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC12FA101J-TF MC12FA101J-TF Hersteller : Cornell Dubilier mc.pdf Cap Mica 100pF 100V 5% (3.2 X 2.5 X 2mm) SMD 125°C T/R
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
MC12FA101J-TF MC12FA101J-TF Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) KNO_MC-MCN-RF-Caps-R1.pdf Mica Capacitors 100pF 100V 5% 1210
MC12FA101J-TF MC12FA101J-TF Hersteller : Cornell Dubilier Knowles KNO_MC-MCN-RF-Caps-R1.pdf Description: CAP MICA 100PF 5% 100V 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Q, Low Loss
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 100 pF
Voltage - Rated: 100 V
Mindestbestellmenge: 4
MC12FA101J-TF MC12FA101J-TF Hersteller : Cornell Dubilier - CDE KNO_MC-MCN-RF-Caps-R1.pdf Mica Capacitors 100pF 100V 5% 1210
MC12FA101J-TF MC12FA101J-TF Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor KNO_MC-MCN-RF-Caps-R1.pdf Mica Capacitors 100pF 100V 5% 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Q, Low Loss
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Mica
Capacitance: 100 pF
Voltage - Rated: 100 V