MC12FA470J-TF
MC12FA470J-TF Cornell Dubilier Knowles
KNO_MC-MCN-RF-Caps-R1.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 47PF 5% 100V 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Q, Low Loss
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 47 pF
Voltage - Rated: 100 V
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC12FA470J-TF Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 47PF 5% 100V 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: RF, High Q, Low Loss, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 47 pF, Voltage - Rated: 100 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC12FA470J-TF MC12FA470J-TF Hersteller : Cornell Dubilier Knowles KNO_MC-MCN-RF-Caps-R1.pdf Description: CAP MICA 47PF 5% 100V 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Q, Low Loss
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Mica
Capacitance: 47 pF
Voltage - Rated: 100 V
auf Bestellung 3105 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
MC12FA470J-TF MC12FA470J-TF Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) MC-2944610.pdf Mica Capacitors 47pF 100V 5%
MC12FA470J-TF MC12FA470J-TF Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MC-537734.pdf Mica Capacitors 47PF 100V 5%