MC12FD360J-F
MC12FD360J-F Cornell Dubilier Knowles
KNO_MC-MCN-RF-Caps-R1.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 36PF 5% 500V 1210
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Q, Low Loss
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 36 pF
Voltage - Rated: 500 V
auf Bestellung 307 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC12FD360J-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 36PF 5% 500V 1210, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: RF, High Q, Low Loss, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 36 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Weitere Produktangebote MC12FD360J-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC12FD360J-F MC12FD360J-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE KNO_MC-MCN-RF-Caps-R1.pdf Mica Capacitors 36pF 500V 5%