Produkte > SUNON FANS > MC17080V2-000U-A99
MC17080V2-000U-A99
MC17080V2-000U-A99 Sunon Fans
DC_Brushless_Fan%26Blower_Cat.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 17X8MM VAPO 5VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 5VDC
Size / Dimension: Square - 17mm L x 17mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 15000 RPM
Air Flow: 0.706 CFM (0.020m³/min)
Width: 8.00mm
Weight: 0.01 lb (4.54 g)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 16.0dB(A)
Static Pressure: 0.170 in H2O (42.3 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 500 mW
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC17080V2-000U-A99 Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 17X8MM VAPO 5VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 5VDC, Size / Dimension: Square - 17mm L x 17mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, RPM: 15000 RPM, Air Flow: 0.706 CFM (0.020m³/min), Width: 8.00mm, Weight: 0.01 lb (4.54 g), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 16.0dB(A), Static Pressure: 0.170 in H2O (42.3 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 500 mW.
Weitere Produktangebote MC17080V2-000U-A99
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC17080V2-000U-A99 MC17080V2-000U-A99 Hersteller : Sunon DC_Brushless_Fan%26Blower_Cat.pdf DC Fans DC Fan, 17x8mm, 5VDC, 0.7CFM, 0.5W, 16dBA, 15000RPM, 0.17inch H2O, Vapo, Auto Restart