Produkte > CORNELL DUBILIER > MC18FD101J-F
MC18FD101J-F
MC18FD101J-F Cornell Dubilier
mc.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Mica 100pF 500V 5% (4.5 X 3.2 X 2mm) SMD 125°C Bulk
auf Bestellung 4500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC18FD101J-F Cornell Dubilier
Description: CAP MICA 100PF 5% 500V 1812, Tolerance: ±5%, Features: RF, High Q, Low Loss, Packaging: Bulk, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC18FD101J-F MC18FD101J-F Hersteller : Cornell Dubilier mc.pdf Cap Mica 100pF 500V 5% (4.5 X 3.2 X 2mm) SMD 125°C Bulk
auf Bestellung 36 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 36
auf Bestellung 36 Stücke:
Mindestbestellmenge: 36
MC18FD101J-F MC18FD101J-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor KNO_MC-MCN-RF-Caps-R1.pdf Mica Capacitors 100pF 500V 5%
auf Bestellung 667 Stücke:
auf Bestellung 3625 Stücke:
Mindestbestellmenge: 30
MC18FD101J-F MC18FD101J-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles KNO_MC-MCN-RF-Caps-R1.pdf Description: CAP MICA 100PF 5% 500V 1812
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Q, Low Loss
Packaging: Bulk
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 pF
Voltage - Rated: 500 V
auf Bestellung 592 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3