Produkte > KYOCERA AVX > MC2016K28.6364C16ESH
MC2016K28.6364C16ESH
MC2016K28.6364C16ESH KYOCERA AVX
MC2016K28.6364C16ESH_Spec%7E.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC XO 28.63636MHZ CMOS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V
Ratings: AEC-Q100, AEC-Q200
Current - Supply (Max): 5mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 28.63636 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 1381 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC2016K28.6364C16ESH KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC XO 28.63636MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V, Ratings: AEC-Q100, AEC-Q200, Current - Supply (Max): 5mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Frequency: 28.63636 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote MC2016K28.6364C16ESH
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V
Ratings: AEC-Q100, AEC-Q200
Current - Supply (Max): 5mA
Part Status: Active
Frequency: 28.63636 MHz
Base Resonator: Crystal
Produkt ist nicht verfügbar
MC2016K28.6364C16ESH MC2016K28.6364C16ESH Hersteller : Kyocera AVX clock_mc_e-3217817.pdf Standard Clock Oscillators 28.636MHz 2016 4pads CMOS AEC-Q100/Q200