Produkte > KYOCERA AVX > MC2016K50.0000C16ESH
MC2016K50.0000C16ESH
MC2016K50.0000C16ESH KYOCERA AVX
MC2016K50.0000C16ESH_Spec%7E.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V
Ratings: AEC-Q100, AEC-Q200
Current - Supply (Max): 6mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 50 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC2016K50.0000C16ESH KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V, Ratings: AEC-Q100, AEC-Q200, Current - Supply (Max): 6mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Frequency: 50 MHz, Base Resonator: Crystal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC2016K50.0000C16ESH MC2016K50.0000C16ESH Hersteller : KYOCERA AVX MC2016K50.0000C16ESH_Spec%7E.pdf Description: XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V
Ratings: AEC-Q100, AEC-Q200
Current - Supply (Max): 6mA
Part Status: Active
Frequency: 50 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 3376 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
MC2016K50.0000C16ESH MC2016K50.0000C16ESH Hersteller : KYOCERA AVX clock_mc_e-3217817.pdf Standard Clock Oscillators 50MHz 2016 4pads CMO S AEC-Q100/Q200
MC2016K50.0000C16ESH MC2016K50.0000C16ESH Hersteller : KYOCERA AVX KNSK-S-A0008685912-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - MC2016K50.0000C16ESH - Oszillator, 50MHz, CMOS, SMD, 2mm x 1.6mm, 3.63V, Produktreihe MC2016K
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
MC2016K50.0000C16ESH MC2016K50.0000C16ESH Hersteller : AVX / Kyocera AVX_08052016_MC2016K50-1158452.pdf Standard Clock Oscillators 50MHz 2016 4pads CMOS AEC-Q100/Q200
auf Bestellung 829 Stücke:
tariffCode: 85416000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Versorgungsspannung, nom.: 3.63V
Nennfrequenz: 50MHz
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Betriebstemperatur, max.: 105°C
usEccn: EAR99
MC2016K50.0000C16ESH MC2016K50.0000C16ESH Hersteller : KYOCERA AVX Components 405clock_mc_e.pdf Oscillator XO 50MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin SMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar