Produkte > KYOCERA AVX > MC2016Z32.0000C19XSH
MC2016Z32.0000C19XSH
MC2016Z32.0000C19XSH KYOCERA AVX
clock_mcz_x_e.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Standard Clock Oscillators CLOCK OSCILLITORS
auf Bestellung 4906 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC2016Z32.0000C19XSH KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC XO 32.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±30ppm, Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.63V, Ratings: AEC-Q200, Current - Supply (Max): 8mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 32 MHz, Base Resonator: Crystal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC2016Z32.0000C19XSH MC2016Z32.0000C19XSH Hersteller : KYOCERA AVX clock_mcz_x_e.pdf Description: XTAL OSC XO 32.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±30ppm
Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.63V
Ratings: AEC-Q200
Current - Supply (Max): 8mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 32 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 3520 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
MC2016Z32.0000C19XSH Hersteller : KYOCERA AVX Components clock_mcz_e.pdf Oscillator XO 32MHz ±30ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin SMD T/R
Mindestbestellmenge: 2000
Mindestbestellmenge: 2000
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±30ppm
Ratings: AEC-Q200
Current - Supply (Max): 8mA
Frequency: 32 MHz