MC22FF122J-TF
MC22FF122J-TF Cornell Dubilier Knowles
MC.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 1200PF 5% 1KV 2220
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Q, Low Loss
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Capacitance: 1200 pF
Voltage - Rated: 1 kV
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC22FF122J-TF Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 1200PF 5% 1KV 2220, Tolerance: ±5%, Features: RF, High Q, Low Loss, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Capacitance: 1200 pF, Voltage - Rated: 1 kV.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC22FF122J-TF MC22FF122J-TF Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MC.pdf Description: CAP MICA 1200PF 5% 1KV 2220
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Q, Low Loss
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Mica
Capacitance: 1200 pF
Voltage - Rated: 1 kV
auf Bestellung 1196 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
MC22FF122J-TF MC22FF122J-TF Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MC.pdf Mica Capacitors 1200pF 1kV 5%
auf Bestellung 536 Stücke:
MC22FF122J-TF MC22FF122J-TF Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) MC.pdf Mica Capacitors 1200pF 1kV 5%
auf Bestellung 578 Stücke:
MC22FF122J-TF MC22FF122J-TF Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MC.pdf Mica Capacitors 1200pF 1kV 5%