MC22FF391J-TF
MC22FF391J-TF Cornell Dubilier Knowles
MC.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 390PF 5% 1KV 2220
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Q, Low Loss
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 390 pF
Voltage - Rated: 1 kV
auf Bestellung 579 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC22FF391J-TF Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 390PF 5% 1KV 2220, Tolerance: ±5%, Features: RF, High Q, Low Loss, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 390 pF, Voltage - Rated: 1 kV.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC22FF391J-TF MC22FF391J-TF Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MC.pdf Mica Capacitors 390pF 1kV 5%
auf Bestellung 806 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MC22FF391J-TF MC22FF391J-TF Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MC.pdf Description: CAP MICA 390PF 5% 1KV 2220
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Q, Low Loss
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Mica
Part Status: Active
Capacitance: 390 pF
Voltage - Rated: 1 kV