MC22FF681J-F
MC22FF681J-F Cornell Dubilier Knowles
KNO_MC-MCN-RF-Caps-R1.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 680PF 5% 1KV 2220
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Q, Low Loss
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Capacitance: 680 pF
Voltage - Rated: 1 kV
auf Bestellung 1383 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC22FF681J-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 680PF 5% 1KV 2220, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: RF, High Q, Low Loss, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Capacitance: 680 pF, Voltage - Rated: 1 kV.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC22FF681J-F MC22FF681J-F Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) KNO_MC-MCN-RF-Caps-R1.pdf Mica Capacitors 680pF 1kV 5%
auf Bestellung 1612 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MC22FF681J-F MC22FF681J-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE KNO_MC-MCN-RF-Caps-R1.pdf Mica Capacitors 680pF 1kV 5%