MC22XSD200BEK
MC22XSD200BEK Freescale Semiconductor
PHGL-S-A0002426518-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Freescale Semiconductor
Description: HIGH-SIDE SWITCH, 36V, DUAL 22MO
Features: Slew Rate Controlled
Packaging: Bulk
Package / Case: 32-SSOP (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad
Output Type: N-Channel
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 2
Interface: SPI
Switch Type: General Purpose
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Output Configuration: High Side
Rds On (Typ): 22mOhm
Voltage - Load: 8V ~ 36V
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3.3V ~ 5V
Current - Output (Max): 3A
Ratio - Input:Output: 1:1
Supplier Device Package: 32-HSOP
Fault Protection: Open Load Detect, Over Temperature
Part Status: Active
auf Bestellung 42 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 42
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC22XSD200BEK Freescale Semiconductor
Description: HIGH-SIDE SWITCH, 36V, DUAL 22MO, Features: Slew Rate Controlled, Packaging: Bulk, Package / Case: 32-SSOP (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad, Output Type: N-Channel, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 2, Interface: SPI, Switch Type: General Purpose, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Output Configuration: High Side, Rds On (Typ): 22mOhm, Voltage - Load: 8V ~ 36V, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3.3V ~ 5V, Current - Output (Max): 3A, Ratio - Input:Output: 1:1, Supplier Device Package: 32-HSOP, Fault Protection: Open Load Detect, Over Temperature, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote MC22XSD200BEK
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC22XSD200BEK Hersteller : NXP / Freescale MC22XSD200-1126549.pdf Power Switch ICs - Power Distribution 36V Dual 22mOhms SOICW-EP 32 Rail