Produkte > KYOCERA AVX > MC3225Z13.5600C19XSH
MC3225Z13.5600C19XSH KYOCERA AVX
Hersteller: KYOCERA AVX
Standard Clock Oscillators CLOCK OSCILLITORS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC3225Z13.5600C19XSH KYOCERA AVX
Category: Resonators and Generators, Description: Generator: CMOS; 13.56MHz; -40÷125°C; SMD; 3.2x2.5x0.8mm; 15pF, Frequency: 13.56MHz, Mounting: SMD, Operating temperature: -40...125°C, Capacitance: 15pF, Body dimensions: 3.2x2.5x0.8mm, Operating voltage: 3.3V DC, Resonator tolerance: ±30ppm, Type of generator: CMOS.
Weitere Produktangebote MC3225Z13.5600C19XSH
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC3225Z13.5600C19XSH Hersteller : KYOCERA AVX clock_mcz_x_e.pdf Category: Resonators and Generators
Description: Generator: CMOS; 13.56MHz; -40÷125°C; SMD; 3.2x2.5x0.8mm; 15pF
Frequency: 13.56MHz
Mounting: SMD
Operating temperature: -40...125°C
Capacitance: 15pF
Body dimensions: 3.2x2.5x0.8mm
Operating voltage: 3.3V DC
Resonator tolerance: ±30ppm