Produkte > KYOCERA AVX > MC3225Z2.04800C19XSH
MC3225Z2.04800C19XSH
MC3225Z2.04800C19XSH KYOCERA AVX
clock_mcz_x_e.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC XO 2.0480MHZ CMOS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±30ppm
Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.63V
Ratings: AEC-Q200
Current - Supply (Max): 5.8mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 2.048 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 1820 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC3225Z2.04800C19XSH KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC XO 2.0480MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±30ppm, Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.63V, Ratings: AEC-Q200, Current - Supply (Max): 5.8mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 2.048 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote MC3225Z2.04800C19XSH
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC3225Z2.04800C19XSH MC3225Z2.04800C19XSH Hersteller : KYOCERA AVX clock_mcz_x_e.pdf Description: XTAL OSC XO 2.0480MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±30ppm
Ratings: AEC-Q200
Current - Supply (Max): 5.8mA
Frequency: 2.048 MHz