Produkte > KYOCERA AVX > MC3225Z22.5792C19XSH
MC3225Z22.5792C19XSH
MC3225Z22.5792C19XSH KYOCERA AVX
clock_mcz_x_e.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC XO 22.5792MHZ CMOS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±30ppm
Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.63V
Ratings: AEC-Q200
Current - Supply (Max): 7.3mA
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 22.5792 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 747 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC3225Z22.5792C19XSH KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC XO 22.5792MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±30ppm, Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.63V, Ratings: AEC-Q200, Current - Supply (Max): 7.3mA, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 22.5792 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote MC3225Z22.5792C19XSH
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC3225Z22.5792C19XSH MC3225Z22.5792C19XSH Hersteller : KYOCERA AVX clock_mcz_x_e.pdf Description: XTAL OSC XO 22.5792MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±30ppm
Ratings: AEC-Q200
Current - Supply (Max): 7.3mA
Frequency: 22.5792 MHz
Base Resonator: Crystal
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
MC3225Z22.5792C19XSH Hersteller : KYOCERA AVX clock_mcz_x_e.pdf Category: SMD quartz crystals
Description: Generator: CMOS; 22.5792MHz; ±30ppm; 15pF; SMD; 3.2x2.5x0.8mm
Type of generator: CMOS
Frequency: 22.5792MHz
Resonator tolerance: ±30ppm
Capacitance: 15pF
Mounting: SMD
Operating temperature: -40...125°C
Body dimensions: 3.2x2.5x0.8mm
Operating voltage: 3.3V DC