Produkte > KYOCERA AVX > MC3225Z3.68640C19XSH
MC3225Z3.68640C19XSH
MC3225Z3.68640C19XSH KYOCERA AVX
clock_mcz_x_e.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC XO 3.6864MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±30ppm
Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.63V
Ratings: AEC-Q200
Current - Supply (Max): 5.8mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 3.6864 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC3225Z3.68640C19XSH KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC XO 3.6864MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±30ppm, Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.63V, Ratings: AEC-Q200, Current - Supply (Max): 5.8mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Frequency: 3.6864 MHz, Base Resonator: Crystal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC3225Z3.68640C19XSH MC3225Z3.68640C19XSH Hersteller : KYOCERA AVX clock_mcz_x_e.pdf Description: XTAL OSC XO 3.6864MHZ CMOS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±30ppm
Ratings: AEC-Q200
Current - Supply (Max): 5.8mA
Part Status: Active
Frequency: 3.6864 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 3749 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
MC3225Z3.68640C19XSH Hersteller : KYOCERA AVX clock_mcz_x_e.pdf Category: Resonators and Generators
Description: Oscillator; 3.6864MHz; SMD; 3.2x2.5x0.8mm; 15pF; ±30ppm; 3.3VDC
Type of quartz: oscillator
Frequency: 3.6864MHz
Mounting: SMD
Body dimensions: 3.2x2.5x0.8mm
Capacitance: 15pF
Resonator tolerance: ±30ppm
Operating voltage: 3.3V DC
Output signal: CMOS
Operating temperature: -40...125°C