MC33901SEFR2 Freescale Semiconductor
Hersteller: Freescale Semiconductor
Description: HIGH-SPEED CAN TRANSCEIVER FOR L
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Transceiver
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Number of Drivers/Receivers: 1/1
Protocol: CANbus
Supplier Device Package: 8-SOIC
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC33901SEFR2 Freescale Semiconductor
Description: HIGH-SPEED CAN TRANSCEIVER FOR L, Packaging: Bulk, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: Transceiver, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Number of Drivers/Receivers: 1/1, Protocol: CANbus, Supplier Device Package: 8-SOIC, Part Status: Active.