Produkte > FREESCALE > MC56F8322MFA60
MC56F8322MFA60 FREESCALE
FSCL-S-A0001036601-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: FREESCALE
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC56F8322MFA60 FREESCALE
Description: DSP, 56800E CORE, 16 BIT SIZE, 0, Packaging: Bulk, Package / Case: 48-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Interface: CANbus, SCI, SPI, Type: Digital Signal Controllers, Non-Volatile Memory: FLASH (32kB), On-Chip RAM: 8KB, Voltage - I/O: 3.30V, 5.00V, Voltage - Core: 3.30V, Clock Rate: 60MHz, Supplier Device Package: 48-LQFP (7x7), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote MC56F8322MFA60
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Package / Case: 48-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Interface: CANbus, SCI, SPI
Type: Digital Signal Controllers
Non-Volatile Memory: FLASH (32kB)
On-Chip RAM: 8KB
Voltage - I/O: 3.30V, 5.00V
Voltage - Core: 3.30V
Clock Rate: 60MHz