MC68SEC000AE16 Freescale Semiconductor
M68000UM.pdf
Hersteller: Freescale Semiconductor
Description: IC MPU M680X0 16MHZ 64LQFP
Packaging: Tray
Package / Case: 64-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 16MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Processor: EC000
Voltage - I/O: 3.3V, 5.0V
Supplier Device Package: 64-LQFP (10x10)
Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit
Graphics Acceleration: No
Part Status: Active
auf Bestellung 320 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC68SEC000AE16 Freescale Semiconductor
Description: IC MPU M680X0 16MHZ 64LQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 64-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 16MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Core Processor: EC000, Voltage - I/O: 3.3V, 5.0V, Supplier Device Package: 64-LQFP (10x10), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Graphics Acceleration: No, Part Status: Active.