Produkte > MC6 > MC68SEC000AE20
MC68SEC000AE20
MC68SEC000.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC68SEC000AE20
Description: IC MPU M680X0 20MHZ 64LQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 64-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 20MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Core Processor: EC000, Voltage - I/O: 3.3V, 5.0V, Supplier Device Package: 64-LQFP (10x10), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Graphics Acceleration: No, Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote MC68SEC000AE20
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC68SEC000AE20 MC68SEC000AE20 Hersteller : NXP USA Inc. MC68SEC000.pdf Description: IC MPU M680X0 20MHZ 64LQFP
Packaging: Tray
Package / Case: 64-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 20MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Processor: EC000
Voltage - I/O: 3.3V, 5.0V