Produkte > FREESCALE SEMICONDUCTOR > MC68SEC000CAA10
MC68SEC000CAA10
MC68SEC000CAA10 Freescale Semiconductor
FSCLS11200-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Freescale Semiconductor
Description: IC MPU M680X0 10MHZ 64QFP
Packaging: Bulk
Package / Case: 64-QFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 10MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Core Processor: EC000
Voltage - I/O: 3.3V, 5.0V
Supplier Device Package: 64-QFP (14x14)
Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit
Graphics Acceleration: No
Part Status: Active
auf Bestellung 1340 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC68SEC000CAA10 Freescale Semiconductor
Description: IC MPU M680X0 10MHZ 64QFP, Packaging: Bulk, Package / Case: 64-QFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 10MHz, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Core Processor: EC000, Voltage - I/O: 3.3V, 5.0V, Supplier Device Package: 64-QFP (14x14), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Graphics Acceleration: No, Part Status: Active.