Produkte > INPAQ TECHNOLOGY CO., LTD > MCB1005B102FBPDG
MCB1005B102FBPDG
MCB1005B102FBPDG INPAQ Technology Co., Ltd
MCB-B%20Series.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: FERRITE BEAD 1 KOHM 0402 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.024" (0.61mm)
Current Rating (Max): 300mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1Ohm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz
auf Bestellung 20000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MCB1005B102FBPDG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: FERRITE BEAD 1 KOHM 0402 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Filter Type: Power, Signal Line, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.024" (0.61mm), Current Rating (Max): 300mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1Ohm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MCB1005B102FBPDG MCB1005B102FBPDG Hersteller : INPAQ Technology Co., Ltd MCB-B%20Series.pdf Description: FERRITE BEAD 1 KOHM 0402 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.024" (0.61mm)
Current Rating (Max): 300mA
Number of Lines: 1