Produkte > NXP SEMICONDUCTORS > MCF5307CAI66B
MCF5307CAI66B
MCF5307CAI66B NXP Semiconductors
MCF5307BUM-1126740.pdf
Hersteller: NXP Semiconductors
Microprocessors - MPU MCF5307 V3CORE 4KSRAM
auf Bestellung 120 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MCF5307CAI66B NXP Semiconductors
Description: IC MCU 32BIT ROMLESS 208FQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 208-BFQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 66MHz, RAM Size: 4K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Oscillator Type: External, Program Memory Type: ROMless, Core Processor: Coldfire V3, Core Size: 32-Bit Single-Core, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 3.6V, Connectivity: EBI/EMI, I2C, UART/USART, Peripherals: DMA, POR, WDT, Supplier Device Package: 208-FQFP (28x28), Part Status: Obsolete, Number of I/O: 16, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote MCF5307CAI66B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MCF5307CAI66B Hersteller : FREESCALE MCF5307BUM.pdf 07+ QFP-208
auf Bestellung 480 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Packaging: Tray
Package / Case: 208-BFQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 66MHz
RAM Size: 4K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Oscillator Type: External
Program Memory Type: ROMless
Core Processor: Coldfire V3
Core Size: 32-Bit Single-Core
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 3.6V