Produkte > NXP SEMICONDUCTORS > MCF5328CVM240
MCF5328CVM240
MCF5328CVM240 NXP Semiconductors
MCF5329DS.pdf
Hersteller: NXP Semiconductors
Microprocessors - MPU MCF5329 V4CORE
auf Bestellung 131 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MCF5328CVM240 NXP Semiconductors
Description: IC MCU 32BIT ROMLESS 256MAPBGA, Packaging: Tray, Package / Case: 256-LBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 240MHz, RAM Size: 32K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Oscillator Type: External, Program Memory Type: ROMless, Core Processor: Coldfire V3, Core Size: 32-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.4V ~ 3.6V, Connectivity: EBI/EMI, Ethernet, I2C, SPI, SSI, UART/USART, USB, USB OTG, Peripherals: DMA, LCD, PWM, WDT, Supplier Device Package: 256-MAPBGA (17x17), Part Status: Not For New Designs, Number of I/O: 94, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tray
Package / Case: 256-LBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 240MHz
RAM Size: 32K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Oscillator Type: External
Program Memory Type: ROMless
Core Processor: Coldfire V3
Core Size: 32-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.4V ~ 3.6V