Produkte > MOTOROLA > MCF5472ZP200
MCF5472ZP200
MCF5472ZP200 Motorola
MOSES07085-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Motorola
Description: IC MCU 32BIT ROMLESS 388PBGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 388-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 200MHz
RAM Size: 32K x 8
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Oscillator Type: External
Program Memory Type: ROMless
Core Processor: Coldfire V4E
Core Size: 32-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.43V ~ 1.58V