Produkte > INPAQ TECHNOLOGY CO., LTD > MCI0603TM5N1HHBPDG
MCI0603TM5N1HHBPDG
MCI0603TM5N1HHBPDG INPAQ Technology Co., Ltd
MCI0603-TM%20Series.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: FIXED IND 0603 5.1NH 350MA 0.4OH
Tolerance: ±3%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 400mOhm Max
Q @ Freq: 14 @ 500MHz
Frequency - Self Resonant: 4.2GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 500 MHz
Supplier Device Package: 0201
Height - Seated (Max): 0.013" (0.33mm)
Inductance: 5.1 nH
Current Rating (Amps): 350 mA
auf Bestellung 75000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MCI0603TM5N1HHBPDG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: FIXED IND 0603 5.1NH 350MA 0.4OH, Tolerance: ±3%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 400mOhm Max, Q @ Freq: 14 @ 500MHz, Frequency - Self Resonant: 4.2GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 500 MHz, Supplier Device Package: 0201, Height - Seated (Max): 0.013" (0.33mm), Inductance: 5.1 nH, Current Rating (Amps): 350 mA.
Weitere Produktangebote MCI0603TM5N1HHBPDG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MCI0603TM5N1HHBPDG MCI0603TM5N1HHBPDG Hersteller : INPAQ Technology Co., Ltd MCI0603-TM%20Series.pdf Description: FIXED IND 0603 5.1NH 350MA 0.4OH
Tolerance: ±3%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Multilayer
Q @ Freq: 14 @ 500MHz
Material - Core: Ceramic
Supplier Device Package: 0201
Inductance: 5.1 nH
Current Rating (Amps): 350 mA