Produkte > INPAQ TECHNOLOGY CO., LTD > MCI1608HQR22JHBPDG
MCI1608HQR22JHBPDG
MCI1608HQR22JHBPDG INPAQ Technology Co., Ltd
MCI_Series.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: FIXED IND 0603 220NH 300MA 1.5OH
Tolerance: ±5%
Packaging: Strip
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.5Ohm Max
Q @ Freq: 8 @ 50MHz
Frequency - Self Resonant: 400MHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 50 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 300 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MCI1608HQR22JHBPDG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: FIXED IND 0603 220NH 300MA 1.5OH, Tolerance: ±5%, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.5Ohm Max, Q @ Freq: 8 @ 50MHz, Frequency - Self Resonant: 400MHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 50 MHz, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Active, Inductance: 220 nH, Current Rating (Amps): 300 mA.
Weitere Produktangebote MCI1608HQR22JHBPDG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MCI1608HQR22JHBPDG MCI1608HQR22JHBPDG Hersteller : INPAQ Technology Co., Ltd MCI_Series.pdf Description: FIXED IND 0603 220NH 300MA 1.5OH
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 8 @ 50MHz
Material - Core: Ceramic
Supplier Device Package: 0603
Part Status: Active
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 300 mA