Produkte > BUSSMANN / EATON > MCL2V0603-330-R
MCL2V0603-330-R
MCL2V0603-330-R Bussmann / Eaton
Hersteller: Bussmann / Eaton
RF Inductors - SMD 33 NH 5%
auf Bestellung 14795 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MCL2V0603-330-R Bussmann / Eaton
Description: IND MCL2V0603 33NH 110MA 2.2, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.2Ohm Max, Q @ Freq: 12 @ 300MHz, Frequency - Self Resonant: 1.8GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 300 MHz, Supplier Device Package: 0201, Height - Seated (Max): 0.013" (0.33mm), Inductance: 33 nH, Current Rating (Amps): 110 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MCL2V0603-330-R MCL2V0603-330-R Hersteller : Coiltronics / Eaton RF Inductors - SMD 33 NH 5%
auf Bestellung 14795 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
MCL2V0603-330-R MCL2V0603-330-R Hersteller : Eaton Electronics RF Inductors - SMD IND, MCL2V0603, 33nH, 110mA, 2.2O, SMT
Mindestbestellmenge: 17
MCL2V0603-330-R Hersteller : Eaton - Electronics Division Description: IND MCL2V0603 33NH 110MA 2.2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.2Ohm Max
Q @ Freq: 12 @ 300MHz
Frequency - Self Resonant: 1.8GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 300 MHz
Supplier Device Package: 0201
Height - Seated (Max): 0.013" (0.33mm)
Inductance: 33 nH
Current Rating (Amps): 110 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Type: Multilayer
Q @ Freq: 12 @ 300MHz
Material - Core: Ceramic
Supplier Device Package: 0201
Inductance: 33 nH
Current Rating (Amps): 110 mA