Produkte > COILTRONICS / EATON > MCLA1608V1-1R5-R
MCLA1608V1-1R5-R
MCLA1608V1-1R5-R Coiltronics / Eaton
eaton_mcla1608v1_automotive_multilayer_chip_induct-1804318.pdf
Hersteller: Coiltronics / Eaton
RF Inductors - SMD 1.5 UH 10% AEC-Q200
auf Bestellung 6106 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MCLA1608V1-1R5-R Coiltronics / Eaton
Description: FIXED IND 1.5UH 25MA 700MOHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 700mOhm Max, Q @ Freq: 25 @ 10MHz, Frequency - Self Resonant: 60MHz, Ratings: AEC-Q200, Inductance Frequency - Test: 10 MHz, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 25 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MCLA1608V1-1R5-R MCLA1608V1-1R5-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mcla1608v1-automotive-multilayer-chip-inductor-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 25MA 700MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 700mOhm Max
Q @ Freq: 25 @ 10MHz
Frequency - Self Resonant: 60MHz
Ratings: AEC-Q200
Inductance Frequency - Test: 10 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 25 mA
auf Bestellung 700 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 112
MCLA1608V1-1R5-R MCLA1608V1-1R5-R Hersteller : Eaton Electronics eaton-mcla1608v1-automotive-multilayer-chip-inductor-data-sheet.pdf RF Inductors - SMD MCLA Auto Chip IND 1608 1.5uH 2 Pads
auf Bestellung 1761 Stücke:
Mindestbestellmenge: 17
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Multilayer
Q @ Freq: 25 @ 10MHz
Ratings: AEC-Q200
Supplier Device Package: 0603
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 25 mA