Produkte > COILTRONICS / EATON > MCLA1608V2-150-R
MCLA1608V2-150-R
MCLA1608V2-150-R Coiltronics / Eaton
eaton_mcla1608v2_automotive_multilayer_chip_induct-1804300.pdf
Hersteller: Coiltronics / Eaton
RF Inductors - SMD MCLA Auto Chip IND 1608 15nH 2 Pads
auf Bestellung 3839 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MCLA1608V2-150-R Coiltronics / Eaton
Description: FIXED IND 15NH 300MA 500 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 500mOhm Max, Q @ Freq: 12 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 2.3GHz, Ratings: AEC-Q200, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Inductance: 15 nH, Current Rating (Amps): 300 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MCLA1608V2-150-R MCLA1608V2-150-R Hersteller : Eaton Electronics eaton-mcla1608v2-automotive-multilayer-chip-inductor-data-sheet.pdf RF Inductors - SMD MCLA Auto Chip IND 1608 15nH 2 Pads
auf Bestellung 1279 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
MCLA1608V2-150-R MCLA1608V2-150-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mcla1608v2-automotive-multilayer-chip-inductor-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 15NH 300MA 500 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 500mOhm Max
Q @ Freq: 12 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 2.3GHz
Ratings: AEC-Q200
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 nH
Current Rating (Amps): 300 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 12 @ 100MHz
Ratings: AEC-Q200
Supplier Device Package: 0603
Part Status: Active
Inductance: 15 nH
Current Rating (Amps): 300 mA