Produkte > EATON ELECTRONICS > MCLA1608V2-680-R
MCLA1608V2-680-R
MCLA1608V2-680-R Eaton Electronics
eaton-mcla1608v2-automotive-multilayer-chip-inductor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
RF Inductors - SMD MCLA Auto Chip IND 1608 68nH 2 Pads
auf Bestellung 3900 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MCLA1608V2-680-R Eaton Electronics
Description: FIXED IND 68NH 300MA 850MOHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 850mOhm Max, Q @ Freq: 12 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 900MHz, Ratings: AEC-Q200, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 68 nH, Current Rating (Amps): 300 mA.
Weitere Produktangebote MCLA1608V2-680-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MCLA1608V2-680-R MCLA1608V2-680-R Hersteller : Eaton cla1608v2-automotive-multilayer-chip-inductor-data-sheet.pdf Inductor RF Chip Multi-Layer 0.068uH 5% 100MHz 12Q-Factor 0.3A 0.85Ohm DCR 0603 Automotive AEC-Q200 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
MCLA1608V2-680-R MCLA1608V2-680-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mcla1608v2-automotive-multilayer-chip-inductor-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 68NH 300MA 850MOHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 850mOhm Max
Q @ Freq: 12 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 900MHz
Ratings: AEC-Q200
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 68 nH
Current Rating (Amps): 300 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Multilayer
Q @ Freq: 12 @ 100MHz
Ratings: AEC-Q200
Supplier Device Package: 0603
Inductance: 68 nH
Current Rating (Amps): 300 mA
MCLA1608V2-680-R MCLA1608V2-680-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton_mcla1608v2_automotive_multilayer_chip_induct-1804300.pdf RF Inductors - SMD MCLA Auto Chip IND 1608 68nH 2 Pads