Produkte > EATON ELECTRONICS > MCLA3216V1-3R9-R
MCLA3216V1-3R9-R
MCLA3216V1-3R9-R Eaton Electronics
eaton_mcla3216v1_automotive_multilayer_chip_induct-1804325.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
RF Inductors - SMD MCLA Auto Chip IND 3216 3.9uH 2 Pads
auf Bestellung 98 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MCLA3216V1-3R9-R Eaton Electronics
Description: FIXED IND 3.9UH 50MA 600MOHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 600mOhm Max, Q @ Freq: 35 @ 10MHz, Frequency - Self Resonant: 38MHz, Ratings: AEC-Q200, Inductance Frequency - Test: 10 MHz, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm), Part Status: Active, Inductance: 3.9 µH, Current Rating (Amps): 50 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MCLA3216V1-3R9-R MCLA3216V1-3R9-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mcla3216v1-automotive-multilayer-chip-inductor-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 3.9UH 50MA 600MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 600mOhm Max
Q @ Freq: 35 @ 10MHz
Frequency - Self Resonant: 38MHz
Ratings: AEC-Q200
Inductance Frequency - Test: 10 MHz
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.9 µH
Current Rating (Amps): 50 mA
auf Bestellung 616 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 77
MCLA3216V1-3R9-R MCLA3216V1-3R9-R Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_mcla3216v1_automotive_multilayer_chip_induct-1804325.pdf RF Inductors - SMD MCLA Auto Chip IND 3216 3.9uH 2 Pads
auf Bestellung 408 Stücke:
Mindestbestellmenge: 12
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Multilayer
Q @ Freq: 35 @ 10MHz
Ratings: AEC-Q200
Supplier Device Package: 1206
Part Status: Active
Inductance: 3.9 µH
Current Rating (Amps): 50 mA
Produkt ist nicht verfügbar
MCLA3216V1-3R9-R MCLA3216V1-3R9-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton_mcla3216v1_automotive_multilayer_chip_induct-1804325.pdf RF Inductors - SMD Auto Chip IND 3.2*1.6*0.9mm 1.5uH