Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > MCM01-009CD150J-TF
MCM01-009CD150J-TF
MCM01-009CD150J-TF Cornell Dubilier Knowles
MCM-MIN.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 15PF 5% 500V SMD
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Frequency
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard SMD
Size / Dimension: 0.460" L x 0.400" W (11.68mm x 10.16mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Dielectric Material: Mica
Capacitance: 15 pF
Voltage - Rated: 500 V
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MCM01-009CD150J-TF Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 15PF 5% 500V SMD, Tolerance: ±5%, Features: RF, High Frequency, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard SMD, Size / Dimension: 0.460" L x 0.400" W (11.68mm x 10.16mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Dielectric Material: Mica, Capacitance: 15 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MCM01-009CD150J-TF MCM01-009CD150J-TF Hersteller : Cornell Dubilier mcm-min.pdf Cap Mica 15pF 500V 5% (15.367 X 10.16mm) 200°C Medical T/R
auf Bestellung 2294 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
MCM01-009CD150J-TF MCM01-009CD150J-TF Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MCM-MIN.pdf Mica Capacitors 15pF 500V 5%
auf Bestellung 459 Stücke:
MCM01-009CD150J-TF MCM01-009CD150J-TF Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MCM-MIN.pdf Description: CAP MICA 15PF 5% 500V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Frequency
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Mica
Capacitance: 15 pF
Voltage - Rated: 500 V
auf Bestellung 968 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
MCM01-009CD150J-TF MCM01-009CD150J-TF Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MCM-MIN-537715.pdf Mica Capacitors 15pF 500Volts 5%