Produkte > INPAQ TECHNOLOGY CO., LTD > MCM2012B161GBEDG
MCM2012B161GBEDG
MCM2012B161GBEDG INPAQ Technology Co., Ltd
MCM2012-B%20Series.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: CMC 400MA 2LN 160 OHM SMD
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Voltage Rating - DC: 10V
Current Rating (Max): 400mA
DC Resistance (DCR) (Max): 400mOhm
Impedance @ Frequency: 160 Ohms @ 100 MHz
auf Bestellung 12000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MCM2012B161GBEDG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: CMC 400MA 2LN 160 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.043" (1.10mm), Voltage Rating - DC: 10V, Current Rating (Max): 400mA, DC Resistance (DCR) (Max): 400mOhm, Impedance @ Frequency: 160 Ohms @ 100 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MCM2012B161GBEDG MCM2012B161GBEDG Hersteller : INPAQ Technology Co., Ltd MCM2012-B%20Series.pdf Description: CMC 400MA 2LN 160 OHM SMD
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Voltage Rating - DC: 10V
Current Rating (Max): 400mA