Produkte > MATRIX INDUSTRIES, INC. > MCRY12-125Q-42DI
MCRY12-125Q-42DI
MCRY12-125Q-42DI Matrix Industries, Inc.
DS-Mercury.20200807.E.U.pdf
Hersteller: Matrix Industries, Inc.
Description: MATRIX MERCURY ENERGY HARVESTING
Packaging: Tube
Package / Case: 10-WFDFN Exposed Pad
Voltage - Output: 4.2V
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Voltage - Input: 0V ~ 1.98V
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Converter, Energy Harvesting
Supplier Device Package: 10-DFN (3x3)
auf Bestellung 23 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MCRY12-125Q-42DI Matrix Industries, Inc.
Description: MATRIX MERCURY ENERGY HARVESTING, Packaging: Tube, Package / Case: 10-WFDFN Exposed Pad, Voltage - Output: 4.2V, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Voltage - Input: 0V ~ 1.98V, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Converter, Energy Harvesting, Supplier Device Package: 10-DFN (3x3).