Produkte > MATRIX INDUSTRIES, INC. > MCRY12-125Q-42DIT
MCRY12-125Q-42DIT
MCRY12-125Q-42DIT Matrix Industries, Inc.
DS-Mercury.20200807.E.U.pdf
Hersteller: Matrix Industries, Inc.
Description: MATRIX MERCURY ENERGY HARVESTING
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 10-WFDFN Exposed Pad
Voltage - Output: 4.2V
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Voltage - Input: 0V ~ 1.98V
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Converter, Energy Harvesting
Supplier Device Package: 10-DFN (3x3)
auf Bestellung 4584 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MCRY12-125Q-42DIT Matrix Industries, Inc.
Description: MATRIX MERCURY ENERGY HARVESTING, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-WFDFN Exposed Pad, Voltage - Output: 4.2V, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Voltage - Input: 0V ~ 1.98V, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Converter, Energy Harvesting, Supplier Device Package: 10-DFN (3x3).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 1378 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Output: 4.2V
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Voltage - Input: 0V ~ 1.98V