Produkte > SAME SKY > MD-40PL100
MD-40PL100
MD-40PL100 Same Sky
md_pl100.pdf
Hersteller: Same Sky
Circular DIN Connectors Mini Din Connectors
auf Bestellung 166 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MD-40PL100 Same Sky
Description: CONN RCPT FMALE MINI DIN 4P WIRE, Features: Ground, Packaging: Bag, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Black, Voltage Rating: 100VAC, 12VDC, Current Rating (Amps): 1A, 2A, Mounting Type: Panel Mount, Shielding: Unshielded, Number of Positions: 4, Orientation: Keyed, Shell Size - Insert: Mini DIN, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Wire Leads, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Mounting Feature: Flange, Contact Finish - Mating: Tin, Part Status: Active, Shell Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Primary Material: Plastic.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Features: Ground
Packaging: Bag
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Color: Black
Voltage Rating: 100VAC, 12VDC
Current Rating (Amps): 1A, 2A
Mounting Type: Panel Mount
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 4
Orientation: Keyed
Shell Size - Insert: Mini DIN
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C