Produkte > CUI DEVICES > MD-50PL100
MD-50PL100
MD-50PL100 CUI DEVICES
md-pl100.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
5 Pin, Mini DIN Receptacle, Panel Mount 10 cm Leads
auf Bestellung 300 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 31
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MD-50PL100 CUI DEVICES
Description: CONN RCPT FMALE MINI DIN 5P WIRE, Features: Ground, Packaging: Bag, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Black, Voltage Rating: 100VAC, 12VDC, Current Rating (Amps): 1A, 2A, Mounting Type: Panel Mount, Shielding: Unshielded, Number of Positions: 5, Orientation: Keyed, Shell Size - Insert: Mini DIN, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Wire Leads, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Mounting Feature: Flange, Contact Finish - Mating: Tin, Part Status: Active, Shell Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Primary Material: Plastic.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MD-50PL100 MD-50PL100 Hersteller : Same Sky md_pl100.pdf Circular DIN Connectors mini-DIN, 5P jack, vertical, panel mount, 100 mm wire leads
auf Bestellung 189 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Features: Ground
Packaging: Bag
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Color: Black
Voltage Rating: 100VAC, 12VDC
Current Rating (Amps): 1A, 2A
Mounting Type: Panel Mount
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 5
Orientation: Keyed
Shell Size - Insert: Mini DIN
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Fastening Type: Push-Pull
Termination: Wire Leads
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Mounting Feature: Flange
Contact Finish - Mating: Tin
Part Status: Active
Shell Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Primary Material: Plastic
auf Bestellung 129 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
MD-50PL100 MD-50PL100 Hersteller : CUI Devices md_pl100-1778243.pdf Circular DIN Connectors mini-DIN, 5P jack, vertical, panel mount, 100 mm wire leads
auf Bestellung 980 Stücke:
MD-50PL100 MD-50PL100 Hersteller : CUI DEVICES md-pl100.pdf 5 Pin, Mini DIN Receptacle, Panel Mount 10 cm Leads
auf Bestellung 9 Stücke:
auf Bestellung 9 Stücke: