Produkte > KNOWLES NOVACAP > MD0201BN221J250YHT-EM
MD0201BN221J250YHT-EM
MD0201BN221J250YHT-EM Knowles Novacap
MD%20Series%20R3.pdf
Hersteller: Knowles Novacap
Description: CAP CER 220PF 25V C0G/NP0 0201
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Medical, Non-Critical
Capacitance: 220 pF
auf Bestellung 3470 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MD0201BN221J250YHT-EM Knowles Novacap
Description: CAP CER 220PF 25V C0G/NP0 0201, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Medical, Non-Critical, Capacitance: 220 pF.
Weitere Produktangebote MD0201BN221J250YHT-EM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MD0201BN221J250YHT-EM MD0201BN221J250YHT-EM Hersteller : Knowles Novacap MD%20Series%20R3.pdf Description: CAP CER 220PF 25V C0G/NP0 0201
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Capacitance: 220 pF