Produkte > KNOWLES NOVACAP > MD0201BW104K6R3YHT-EM
MD0201BW104K6R3YHT-EM
MD0201BW104K6R3YHT-EM Knowles Novacap
MD%20Series%20R3.pdf
Hersteller: Knowles Novacap
Description: CAP CER 0.1UF 6.3V X5R 0201
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Medical, Non-Critical
Capacitance: 0.1 µF
auf Bestellung 2000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MD0201BW104K6R3YHT-EM Knowles Novacap
Description: CAP CER 0.1UF 6.3V X5R 0201, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Medical, Non-Critical, Capacitance: 0.1 µF.
Weitere Produktangebote MD0201BW104K6R3YHT-EM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MD0201BW104K6R3YHT-EM MD0201BW104K6R3YHT-EM Hersteller : Knowles Novacap MD%20Series%20R3.pdf Description: CAP CER 0.1UF 6.3V X5R 0201
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X5R
Capacitance: 0.1 µF