MD025A103JAB
MD025A103JAB KYOCERA AVX Components
dipguard.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.01uF 50V C0G 5% Radial 2 Pin DIP 8.26mm 125°C Slide
auf Bestellung 70 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MD025A103JAB KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 10000PF 50V NP0 2-DIP, Packaging: Tube, Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 2-DIP, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.260" L x 0.100" W (6.60mm x 2.54mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.325" (8.25mm), Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm), Capacitance: 10000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MD025A103JAB MD025A103JAB Hersteller : KYOCERA AVX Components dipguard.pdf Cap Ceramic 0.01uF 50V C0G 5% Radial 2 Pin DIP 8.26mm 125°C Slide
auf Bestellung 70 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
MD025A103JAB MD025A103JAB Hersteller : KYOCERA AVX dipguard.pdf Description: CAP CER 10000PF 50V NP0 2-DIP
Packaging: Tube
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 2-DIP
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.260" L x 0.100" W (6.60mm x 2.54mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.325" (8.25mm)
Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm)
Capacitance: 10000 pF
auf Bestellung 3808 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
MD025A103JAB MD025A103JAB Hersteller : KYOCERA AVX dipguard-3162713.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V .01uF C0G(NP0) 5 % 0.325 in